Czcionka:

Kontrast:

Komunikat dla Pacjentów

Uprzejmie informujemy, że w związku z dynamiczną sytuacją dotyczącą rozprzestrzeniania się koronawirusa COVID-19 na obszarze naszego kraju, w trosce o Państwa bezpieczeństwo zwracamy się z prośbą o rozważenie możliwości rezygnacji z osobistego załatwienia spraw związanych z udzielaniem świadczeń zdrowotnych (zarejestrowania się na zabiegi, porady, otrzymanie recepty, wizyta planowana) w KCRiO.

W zależności od rodzaju sprawy prosimy o wykorzystywanie systemów teleinformatycznych (np e-mail,)  lub innych systemów łączności (telefon, fax) lub prosimy przesłać dokumenty droga pocztową.

Do Państwa dyspozycji pozostaje personel SZPITALA, z którymi można kontaktować się w formie elektronicznej oraz telefonicznej.

 

Dodatkowo uprzejmie informujemy, że w związku z dynamiczną sytuacją epidemiologiczną spowodowaną  zagrożeniem COVID-19 w trosce o dobro pacjentów:

  1. wprowadzony został zakaz odwiedzin pacjentów hospitalizowanych.
  2. do Oddziału Rehabilitacji Stacjonarnej z pododdziałem Rehabilitacji Neurologicznej – ograniczamy przyjęcia w zależności od stanu klinicznego pacjenta
  3. Poradnie ograniczają przyjęcia w celu zabezpieczenia pilnych przypadków
  4. Zabiegi operacyjne są realizowane zgodnie z poleceniem MOW NFZ i w zależności od stanu klinicznego i możliwości zabezpieczenia w produkty krwiopochodne.

Decyzję obowiązują do odwołania!

Nasza misja

“Jesteśmy, by leczyć w zakresie chirurgii narządu ruchu i rehabilitacji wszystkich potrzebujących, świadcząc usługi na możliwie najwyższym poziomie, zgodnie z zasadami sztuki medycznej i doświadczeniem personelu, ku zadowoleniu naszych Pacjentów.”

Dla pacjenta

Przyjęcie i pobyt w szpitalu, odwiedziny czy też udostępnianie dokumentacji medycznej  to najważniejsze informacje które opracowaliśmy dla Państwa wygody i lepszego przygotowania do wizyty w szpitalu.