Czcionka:

Kontrast:

Nasza misja

“Jesteśmy, by leczyć w zakresie chirurgii narządu ruchu i rehabilitacji wszystkich potrzebujących, świadcząc usługi na możliwie najwyższym poziomie, zgodnie z zasadami sztuki medycznej i doświadczeniem personelu, ku zadowoleniu naszych Pacjentów.”

Aktualności

Spotkanie Polskiego Stowarzyszenia Chorych na Hemofilię

W sobotę 5 października 2019 roku w Krakowie odbyło się spotkanie Polskiego Stowarzyszenia Chorych na hemofilię. Podczas spotkania Pan Dyrektor dr. n. medycznych Paweł Kamiński poprowadził szkolenie zatytułowane "Operacje ortopedyczne u chorych na wrodzone skazy krwotoczne w Krakowskim Centrum Rehabilitacji i Ortopedii".

IV edycja Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego

Znamy już listę wszystkich zadań, które zostaną dopuszczone do głosowania w ramach IV edycji Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego. Wynik jest rekordowy: mieszkańcy będą mogli wybierać spośród aż 188 zadań – czyli o 38 więcej niż przed rokiem. Głosowanie rozpocznie się już 9 września i potrwa do końca miesiąca.

Dla pacjenta

Przyjęcie i pobyt w szpitalu, odwiedziny czy też udostępnianie dokumentacji medycznej  to najważniejsze informacje które opracowaliśmy dla Państwa wygody i lepszego przygotowania do wizyty w szpitalu.