Czcionka:

Kontrast:

Nasza misja

“Jesteśmy, by leczyć w zakresie chirurgii narządu ruchu i rehabilitacji wszystkich potrzebujących, świadcząc usługi na możliwie najwyższym poziomie, zgodnie z zasadami sztuki medycznej i doświadczeniem personelu, ku zadowoleniu naszych Pacjentów.”

Aktualności

List do Świętego Mikołaja

Pracownicy Krakowskiego Centrum Rehabilitacji i Ortopedii włączyli się w akcję List do Mikołaja organizowaną przez Krakowskie Hospicjum dla Dzieci im. ks. Józefa Tischnera i pomogli spełnić marzenia szesnastoletniego Filipa, podopiecznego hospicjum.

Warsztaty na temat fizjoterapii w hemofilii i pokrewnych skazach krwotocznych.

W czwartek 21 listopada 2019 roku w sali seminaryjnej Krakowskiego Centrum Rehabilitacji i Ortopedii odbyło się spotkanie na temat fizjoterapii w hemofilii i pokrewnych skazach krwotocznych. Warsztaty były prowadzone we współudziale Kliniki Hematologii Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie. W ramach spotkania Dyrektor KCRiO dr n. med. Paweł Kamiński poprowadził wykład z zakresu leczenia operacyjnego artopatii hemofilowej – alloplastyka stawów oraz zabiegi mało inwazyjne.

Dla pacjenta

Przyjęcie i pobyt w szpitalu, odwiedziny czy też udostępnianie dokumentacji medycznej  to najważniejsze informacje które opracowaliśmy dla Państwa wygody i lepszego przygotowania do wizyty w szpitalu.