Spotkanie Polskiego Stowarzyszenia Chorych na Hemofilię

W sobotę 5 października 2019 roku w Krakowie odbyło się spotkanie Polskiego Stowarzyszenia Chorych na hemofilię. Podczas spotkania Pan Dyrektor dr. n. medycznych Paweł Kamiński poprowadził szkolenie zatytułowane "Operacje ortopedyczne u chorych na wrodzone skazy krwotoczne w Krakowskim Centrum Rehabilitacji i Ortopedii".

IV edycja Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego

Znamy już listę wszystkich zadań, które zostaną dopuszczone do głosowania w ramach IV edycji Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego. Wynik jest rekordowy: mieszkańcy będą mogli wybierać spośród aż 188 zadań – czyli o 38 więcej niż przed rokiem. Głosowanie rozpocznie się już 9 września i potrwa do końca miesiąca.

Kolejny reportaż KRONIKI (TVP3) o KCRiO

Zabieg rewizyjny protezy polega na wymianie endoprotezy – jej usunięciu i założeniu nowej. Wskazaniem do takiego zabiegu jest infekcja, zużycie endoprotezy czy jej obluzowanie. Tylko w kilku miejscach w Polsce wykonuje się tego typu operacje.

Badania z zakresu medycyny sportowej

Informujemy, że badania z zakresu medycyny sportowej w ramach zadania „Profesjonalne sportowe badania lekarskie dla dzieci z Małopolskich Klubów Piłkarskich” dla osób posiadających vouchery będą realizowane do dnia 30 listopada 2018 r.

Informacja dla Pacjentów

Od 1 lipca 2018 r. osoby ze znacznym stopniem niepełnosprawności mają prawo do korzystania ze świadczeń opieki zdrowotnej poza kolejnością, wynikającą z prowadzonej listy oczekujących

Bezpieczny Szpital 2017

Mamy zaszczyt poinformować, że Krakowskie Centrum Rehabilitacji i Ortopedii znalazło się po raz kolejny wśród finalistów ogólnopolskiego rankingu szpitali organizowanego przez Centrum Monitorowania Jakości i Gazetę Rzeczpospolita „Bezpieczny Szpital 2017”.