List do Świętego Mikołaja

Pracownicy Krakowskiego Centrum Rehabilitacji i Ortopedii włączyli się w akcję List do Mikołaja organizowaną przez Krakowskie Hospicjum dla Dzieci im. ks. Józefa Tischnera i pomogli spełnić marzenia szesnastoletniego Filipa, podopiecznego hospicjum.

Warsztaty na temat fizjoterapii w hemofilii i pokrewnych skazach krwotocznych.

W czwartek 21 listopada 2019 roku w sali seminaryjnej Krakowskiego Centrum Rehabilitacji i Ortopedii odbyło się spotkanie na temat fizjoterapii w hemofilii i pokrewnych skazach krwotocznych. Warsztaty były prowadzone we współudziale Kliniki Hematologii Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie. W ramach spotkania Dyrektor KCRiO dr n. med. Paweł Kamiński poprowadził wykład z zakresu leczenia operacyjnego artopatii hemofilowej – alloplastyka stawów oraz zabiegi mało inwazyjne.

Spotkanie Polskiego Stowarzyszenia Chorych na Hemofilię

W sobotę 5 października 2019 roku w Krakowie odbyło się spotkanie Polskiego Stowarzyszenia Chorych na hemofilię. Podczas spotkania Pan Dyrektor dr. n. medycznych Paweł Kamiński poprowadził szkolenie zatytułowane "Operacje ortopedyczne u chorych na wrodzone skazy krwotoczne w Krakowskim Centrum Rehabilitacji i Ortopedii".

IV edycja Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego

Znamy już listę wszystkich zadań, które zostaną dopuszczone do głosowania w ramach IV edycji Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego. Wynik jest rekordowy: mieszkańcy będą mogli wybierać spośród aż 188 zadań – czyli o 38 więcej niż przed rokiem. Głosowanie rozpocznie się już 9 września i potrwa do końca miesiąca.